فراخوان کنگره بزرگداشت آیت‌الله فقیه ایمانی منتشر شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
 
 
کنگره بزرگداشت عالم واقف، آیت‌الله سید کمال فقیه ایمانی در اصفهان فراخوان آثار داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام حسن امیری، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در این‌باره، اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ وقف و تجلیل از واقفان نیک‌اندیش، امسال کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت‌الله سید کمال فقیه ایمانی در اصفهان برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: این عالم وارسته و واقف نیک‌اندیش در طول عمر بابرکت خویش و از قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی، تاکنون وقف‌های زیادی را در جهت اهداف عام‌المنفعه از خود برجا گذاشته و این کنگره نیز با هدف بررسی ابعاد شخصیتی آیت‌الله سید کمال فقیه ایمانی، فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فردی و ترویجی وی در جهت ایجاد وقف‌های جدید با رویکرد تجلیل از این شخصیت والا برگزار خواهد شد.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور استان اصفهان، ادامه داد: در همین راستا نیز دبیرخانه این کنگره در معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف استان تشکیل شده تا آثار این عالم برجسته و واقف نیک‌اندیش جمع‌آوری شده و در قالب کتابی چاپ شود و در این کنگره رونمایی و در دسترس عموم قرار گیرد.
 
امیری گفت: از تمامی نویسندگان، فرهیختگان و اشخاصی که می‌توانند در جهت بررسی ابعاد شخصیت وی اطلاعاتی را در اختیار این دبیرخانه قرار دهند درخواست می‌شود با معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف استان با شماره ۳۶۶۲۶۶۵۲ داخلی ۳۱۶۶ تماس حاصل بگیرند.
 
وی بیان کرد: براساس ابلاغ سازمان اوقاف و امور خیریه، معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف استان درنظر دارد تا هرساله کنگره بزرگداشت عالمان واقف را با هدف معرفی یکی از عالمان و واقفان نیک‌اندیش و تببین شخصیت وی در جهت ترویج فرهنگ وقف در استان برگزار کند.
 
 کنگره بزرگداشت عالم واقف آیت الله سید کمال فقیه ایمانی تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد و زمان و مکان این کنگره نیز به‌زودی اعلام می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261967