۱
 

«آیین دوست یابی» دیل کارنگی تجدیدچاپ شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
کتاب آیین دوست‌یابی اثر دیل کارنگی با ترجمه سیدحسن حسینی به چاپ دوم رسید.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، براساس اعلام روابط عمومی انتشارات قدیانی، چاپ دوم «آیین دوست‌یابی» نوشته دیل کارنگی از سوی انتشارات قدیانی راهی بازار کتاب شد.

دیل کارنگی در ابتدای کتاب آورده چرا و چگونه به نوشتن «آیین دوست‌یابی» پرداخته است. کتابی که در چهار بخش تنظیم شده؛ بخش نخست این کتاب به «تکنیک‌های اساسی در برخورد با مردم» اشاره می‌کند و از مخاطب می‌خواهد تا انتقاد، نکوهش، شکایت و محکوم کردن را کنار بگذارد.

برخی از منتقدان بر این باورند که «آیین دوست‌یابی» کارنگی توانسته درهای تازه‌ای را به روی مخاطبانی که قصد دارند شانس یافتن دوست خوب را در این جهان امتحان کنند گشوده و پیشنهادات او از منظر روانشناسانه و همین طور زوایای جامعه شناسانه او نزد مخاطبان مفید و کارساز واقع شده است. به ویژه این که این کتاب در نوع خود درمانی برای افسردگی که در حال حاضر در بسیاری از کشورها ناشی از انزوای آدم‌ها وجود دارد به شمار می‌رود.

در معرفی این کتاب آمده است:
«چگونه می توانیم دوستان جدید پیدا کنیم؟این سوالی است که بسیاری از مردم هر روز از خود می پرسند.رسیدن به این توانایی،چندان کار سختی نیست.این کتاب کمک می کند تا شما بتوانید ظرفیت های پنهان خود را کشف کنید و آن را ارتقا بخشید.
این کتاب یکی از معروف‌ترین آثار دیل کارنگی به شمار می‌رود. کارنگی که خود از روان‌شناسان مطرح جهان است، در سال ۱۹۹۷ به انتشار این کتاب پرداخت و در آن روش‌‎های مفیدی برای انتخاب دوست ارائه داده است. این کتاب که تاکنون بارها و بارها در آمریکا تجدید چاپ شده است.»

انتشارات قدیانی کتاب آیین دوست‌یابی اثر دیل کارنگی را با ترجمه سیدحسن حسینی در نوبت چاپ دوم  به قیمت ۲۲ هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261937
 


 
ali
Germany
۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۲۳:۵۵:۲۶
http://dostankhob.com/ketabe-aeen-dostyabi-daghighan-chemigoyad (226739)