با حضور مسئولان شهرستان مراغه در روستای ورجوی؛

چهارمین کتابخانه عمومی مراغه با نام شهید عطایی به بهره برداری رسید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
 
 
کتابخانه عمومی شهید عطایی به عنوان چهارمین کتابخانه عمومی مراغه با حضور حمید شکری فرماندار شهرستان مراغه، محمدرضا احمدی شهردار مراغه و شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این طرح گفت: با بهره‌برداری از این کتابخانه تعداد کتابخانه‌های استان به ۱۱۲ باب افزایش یافت.

شهرام خدایی با بیان اینکه تا پایان امسال نیز دو کتابخانه در شهر های هریس و جلفا تکمیل شده و به بهره برداری خواهد رسید اولویت اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی را افزایش، توسعه، بازسازی و مرمت کتابخانه‌ها دانست.

به گفته وی امسال با اعتبار دو میلیارد تومان پنج کتابخانه عمومی فرسوده در شهرهای تبریز، چاراویماق و سردرود بازسازی شده و به بهره برداری می‌رسد.

گفتنی است زمین ۲۸۰ متر مربعی این کتابخانه را خانواده شهید عطایی اهدا کرده و این طرح با هزینه یک میلیارد تومان احداث و تجهیز شده است. در شهرستان ۲۶۰ هزار نفری مراغه چهار کتابخانه عمومی فعال است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261202