۳
 

شب اورهان پاموک با حضور نویسنده

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
 
 
به مناسبت حضور اورهان پاموک نویسنده برجسته ترکیه و برنده نوبل ادبیات در ایران، شب اورهان پاموک برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) نمایشگاه کتاب تهران فرصتی است برای نویسندگان نامدار خارجی تا به دعوت ناشران ایرانی به تهران بیایند و با دوستداران آثار خود دیدار کنند.

 این بار اورهان پاموک نویسنده برجسته ترکیه و برنده نوبل ادبیات ۲۰۰۶ که آثارش پیش از دریافت جایزه نوبل هم به ۴۶ زبان ترجمه شده مهمان نشر ققنوس است. اکنون مجله بخارا با همکاری انتشارات ققنوس شبی را به وی اختصاص داده است و در این فرصت که با حضور اورهان پاموک خواهد بود، آیدین آغداشلو، فریبا وفی، زهره حسین‎زادگان و علی دهباشی درباره ویژگی‎های آثار وی سخن خواهند گفت و فیلمی مستند نیز به نمایش درمی‎آید.

این نشست روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، ساعت ۵ عصر به نشانی خیابان استاد نجات اللهی، نبش خیابان ورشو، خانه اندیشمندان علوم انسانی، تالار فردوسی برگزار می‌شود.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 260807
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۱:۲۱
یعنی هر چهار سخنران هیچ ربطی به پاموک ندارند. زشته به خدا. (225150)
 
یک مخاطب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۵:۵۸
بهتر نبود از کسانی مانند عین الهه غریب، ارسلان فصیحی یا حتی تهمینه زاردشت دعوت میشود؟ (225151)
 
منصور تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۶:۰۶:۱۶
شرم آوره. جناب استاد آغداشلو که همیشه و در همه جا حضور دارند. خانم وفی هم که هیچ راتباطی از نظر داستانی با پاموک ندارند و معلوم نیست دلیل انتخاب چیست. خانم حسین زادگان هم که اصلا نمی دانم کیست و جناب دهباشی هم که قضیه اش روشن. یعنی پاموک پیش خودش نمی گوید این ها یک منتقد و مترجم نداشتند که بتواند درباره من حرف بزند؟ خجالت اور است. خیلی زیاد. خیلی (225152)