«من دوستدار کتابم» در نمایشگاه سی‌ویکم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
 
 
جشنواره «من دوستدار کتابم» در سی‌ویکیمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حمایت مرکز نشر دانشگاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و با همکاری ناشران دانشگاهی برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی کتاب پلاس جشنواره«من دوستدار کتابم» با حمایت مرکز نشر دانشگاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و تعدادی از  ناشران دانشگاهی در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 12 الی 22 اردیبهشت در مصلای تهران به منظور ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و فرهنگ‌سازی برای ممانعت از کپی غیرقانونی کتاب و ترویج استفاده از کتاب اصلی به عنوان منبع درسی به جای جزوه برگزار می‌شود.

در این جشنواره بیش از 30 شرکت و موسسه به عنوان حامیان کتاب به ارائه خدمات ویژه به خریداران کتاب دانشگاهی می‌پردازند و بازدیدکنندگان می توانند با خرید کتاب‌هایی که برچسب جشنواره دارند و ثبت آن‌ها در سایت جشنواره ضمن استفاده از امکانات، امتیازات و تخفیف های حامیان ، در قرعه کشی ها جوایز آنها را دریافت کنند.

سعیدی‌کیا مجری جشنواره ضمن تبریک روز جهانی کتاب و حمایت از حقوق مولفان بیان داشت: همواره در نمایشگاه های کتاب شاهد هستیم که موسسات ، شرکت و نهادها و سازمان‌های غیر مرتبط با کتاب از حجم زیاد بازدیدکنندگان برای دستیابی به اهداف سازمانی خود استفاده می‌کنند و چشم و گوش بازدیدکنندگان از پیام‌های تبلیغاتی آن‌ها پر می‌شود اما این اولین بار است در نمایشگاه کتاب شاهد یک تبلیغ گروهی از ناشران هستیم که رسالت آن تبلیغ خود کتاب و تشویق مردم به خرید کتاب است.

وی افزود: در این جشنواره موسسات و شرکت‌های بزرگ، تبلیغ خود را از طریق ارائه خدمت به خریداران کتاب ارائه می‌کنند و با صدای حمایت از کتاب تبلیغ می‌کنند و با رسانه‌ای خود، مردم را دعوت به بازدید از نمایشگاه کتاب، خرید کتاب و استفاده از خدمات ویژه خود می‌کنند همچنین  کمپین «من دوستدار کتابم» در فضای مجازی توسط کتاب پلاس برای این جشنواره اجرا می شود.

سعیدی‌کیا مجری جشنواره  بیان داشت: ناشران می‌توانند با تهیه  برچسب جشنواره قبل از نمایشگاه مشتریان خود را از مزایای طرح بهره‌مند سازند
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 260054