​ماهنامه قلک 46 منتشر شد

1 ارديبهشت 1397 ساعت 15:47

‏چهل‌و ششمين شماره ماهنامه قلک برای کودکان 3 تا 7 سال منتشر شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) چهل‌و ششمين شماره ماهنامه «قلک» ویژه فروردین 97 با داستان‌های آموزشی برای کودکان 3 تا 7 سال منتشر شده است.

بچه‌ها در چهل‌و ششمين شماره ماهنامه قلک در قالب یک شعر و یک داستان با شغل پليس در بخش شغل‌ها آشنا می‌شوند. در این شماره از داستان کمیک‌استریپ «قصه‌های من و بچه‌هام» با عنوان «تخت خواب» ماجراي خريد يك مبل تخت شو توصيف مي‌شود كه اين خانواده خريداري كردند. هريك از آنها مسئله ريز و درشتي با اين تخت خواب دارند.

شعر نان و گندم، كتاب قصه، من مال كدوم لباسم؟، عشق به معلم، بره‌ها دارن مي‌رن خريد و نقاشي‌هاي بامزه از دیگر مطالب این شماره است. همچنین ضمیمه رایگان فرفره برای مشترکین این شماره با بازی و سرگرمی و عکس بچه‌ها در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

ناصر کشاورز، سميه سيديان،  بنفشه رسوليان،  زهرا شاهي، نانسي شاو، خاتون حسنی، شهرام شفیعی، زهرا جلائی‌فر و زهرا موسوی نویسندگان، مترجمان و شاعران این شماره قلک هستند. کارشناس داستان قلک معصومه یزدانی و کارشناس شعر آن، زهرا موسوی است. الهام ‏تقی‌پور مدیر ‏داخلی این نشریه است.

همچنین تصویرگران این شماره قلك طاهره شمسی، سمیه عباسی، سارا طبیب زاده، یاسمن ثروتیان، سام سلماسی، ویدا کریمی، آرتمیس آزاد، رعنا آذرمنش،علیرضا اسدی و مارگوت اپلهستند. تصویرگر جلد شماره چهل و پنجم قلک نیز مهناز سلیمان‌نژاد است.‏

«قلک» تنها مجله تخصصی آموزش مفاهیم اقتصادی برای کودکان است. این نشریه با مدیرمسئولی امیر لعلی و سردبیری علی‌اکبر زین‌العابدین با قیمت 7 هزار تومان منتشر شده است.


کد مطلب: 259953

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/259953/ماهنامه-قلک-46-منتشر

ایبنا
  http://www.ibna.ir