به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد

افزایش ۵ میلیارد ریالی بودجه طرح عیدانه کتاب و تخفیف ۳۰ درصدی خرید کتاب

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳
 
 
بودجه طرح عیدانه کتاب به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز جمهوری اسلامی ایران با افزایش ۵ میلیارد ریالی به ۲۵ میلیارد ریال می رسد و کتابفروشان با تمدید ۳ روزه زمان اجرای طرح، میزبان خریداران کتاب هستند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) کتابفروشی‌های عضو طرح عیدانه کتاب به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز جمهوری اسلامی ایران در چهل سالگی انقلاب اسلامی با افزایش ۱۰ درصدی تخفیف طرح عیدانه کتاب و تمدید ۳ روزه اجرای طرح در سراسر کشور، در روزهای چهاردهم و پانزدهم فروردین‌ماه کتاب‌های خود را با تخفیف ۳۰ درصدی عرضه می‌کنند.
 
طرح «عيدانه كتاب» با شعار «كتاب عيدی دهيم» با مشاركت ۷۹۳ كتابفروشی از ۲۲ اسفند‌ماه در كتابفروشی‌های عضو طرح در ۳۰ استان كشور و از ۲۵ اسفند‌ماه در تهران آغاز به کار کرده است.
 
با گذشت دو هفته از اجرای طرح عیدانه کتاب در استان‌های سراسر کشور و پیوستن کتابفروشی‌های تهران به این طرح بیش از ۳۱۸ هزار نسخه کتاب به فروش رسید.
 
در اين طرح، استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و قم تاکنون بيشترين مشاركت را به لحاظ تعداد كتابفروشی‌ها از آن خود كرده‌اند و استان‌های فارس، كردستان و آذربايجان شرقی در جايگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
 
در سومین عیدانه کتاب،‌ پرفروش‌ترين استان‌ها براساس كتاب به ترتيب خراسان رضوی، تهران، اصفهان، گيلان، فارس، قم، خوزستان، مازندران، آذربایجان شرقی و همدان هستند.
 
تاکنون استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان، قم، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان، مازندران و کردستان پرفروش ترین استان‌ها براساس مبلغ فروش معرفی شدند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259178