فروش بيش از ۱۵۴ هزار نسخه كتاب در سومين عيدانه كتاب

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
 
 
بعد از گذشت پنج روز از آغاز اجرای طرح عیدانه کتاب در استان‌های سراسر کشور و پیوستن کتابفروشی‌های تهران به این طرح بیش از ۱۵۴ هزار نسخه کتاب به فروش رسید.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) طرح عيدانه كتاب با شعار «كتاب عيدی دهيم» با مشاركت ۷۹۳ كتابفروشی از ۲۲ اسفندماه در كتابفروشی‌های عضو طرح در ۳۰ استان كشور و از ۲۵ اسفند‌ماه در تهران آغاز شد و تا ۱۲ فروردين‌ماه سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.
 
در اين طرح، استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و قم بيشترين مشاركت را به لحاظ تعداد كتابفروشی‌ها از آن خود كرده‌اند و استان‌های فارس، كردستان و آذربايجان شرقی در جايگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
 
همچنين كتابفروشی‌های ‌پرديس كتاب مشهد، شهر كتاب ساری، شهركتاب مركزی تهران، شهر كتاب اصفهان، كتاب فرازمند رشت، شهر كتاب رشت، شهر كتاب مشهد، كتاب رشد اهواز، انتشارات جنگل جاودانه رشت و نمايشگاه و فروشگاه كتاب محام اهواز در صدر پرفروش‌ترين كتابفروشي‌های طرح عيدانه كتاب هستند.
 
در اين طرح،‌ پرفروش‌ترين استان‌ها براساس كتاب به ترتيب خراسان رضوی، اصفهان، تهران، گيلان، خوزستان، فارس، قم، آذربايجان شرقي، مازندران و همدان هستند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به كتابفروشی‌های عضو طرح عيدانه كتاب، كتاب‌های عمومی و كودک و نوجوان را با ۲۰ درصد تخفيف خريداری كنند و برای اطلاع از اسامی كتابفروشی‌های عضو طرح عيدانه كتاب به سايت www.ketabnet.ir  مراجعه كنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259049