رئیس فرهنگسرای انقلاب با سرپرست خانه کتاب دیدار کرد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
 
 
رئیس فرهنگسرای انقلاب اسلامی با سرپرست موسسه خانه کتاب دیدار و درباره برنامه‌های مشترک در حوزه کتاب و برگزاری جشن «بانوی فرهنگ» به گفت‌و‌گو پرداختند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) محمدجعفری؛ رئیس فرهنگسرای انقلاب اسلامی عصر سه‌شنبه (15 اسفند ماه) ضمن دیدار با سرپرست موسسه خانه کتاب از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید و درباره فعالیت‌های مشترک این دو مرکز فرهنگی به گفت‌و‌گو پرداختند.
 
در این دیدار، رئیس فرهنگسرای انقلاب اسلامی به تشریح برنامه‌های این فرهنگسرا در عرصه معرفی کتاب و فعالیت‌های فضای مجازی پرداخت و گفت: نشست‌های باشگاه کتاب در این مجموعه برگزار می‌شود که به نقد وبررسی تازه‌های ادبیات انقلاب می‌پردازد.
 
وی از برگزاری برنامه «بانوی فرهنگ» همزمان با ایام میلاد حضرت فاطمه(س) خبرداد و گفت: این برنامه 19 اسفندماه به میزبانی از بانوان نویسنده برگزار می‌شود و بنا دارد پس از نشستی با موضوع بررسی ادبیات زنانه ایران، جشنی برای بانوان نویسنده برگزار کند.
 
حسینی‌پور نیز در این دیدار از آمادگی موسسه خانه کتاب برای همکاری‌های لازم با  فرهنگسرای انقلاب اسلامی در برگزاری برنامه‌های مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258611