با حضور محسن جوادی برگزار می‌شود

آیین اختتامیه «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
 
 
آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه‌شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

در این مراسم، برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش‌های پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، ایده‌های برتر و ترجمه معرفی و همچنین از پژوهشگران برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل خواهد شد.

در این برنامه آثار پژوهشی برتر ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و نیز معاونت‌ها، مراکز و سازمان‌های متبوع، که براساس معیارهای آسيب‌شناسانه، کاربردی و شامل ارائه راهکار و در راستای مأموریت‌ها و نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داوری شده‌اند، معرفی خواهند شد.

برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» براساس اهداف و وظایف پژوهشگاه و در راستای رفع نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. تجليل از پژوهشگران برتر حوزه فرهنگ و هنر و نيز معرفی آثار پژوهشی برجسته در اين حوزه، با هدف حمایت از مطالعات پژوهشی و تقویت آفرینش‌های فرهنگی و هنری از اهداف برگزاری این برنامه است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258118