دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
 
 
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران درپی دعوت معاونت فرهنگیِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری آن معاونت، ‌دوره‌‌ آموزشی یک‌روزه «پیشگیری اولیه از اعتیاد» را برای عموم همکاران صنفی برگزار می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران درپی دعوت معاونت فرهنگیِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری آن معاونت، ‌دوره‌‌ آموزشی یک‌روزه «پیشگیری اولیه از اعتیاد» را برای عموم همکاران صنفی برگزار می‌کند.

 برخی از سرفصل‌های این دوره شامل «آشنایی با انواع مواد‌مخدر»، «مفاهیم اعتیاد»- «وابستگی، شیوع‌شناسی اعتیاد»، «مبانی بیولوژیک اعتیاد-علائم مصرف مواد»، «باورهای غلط در مصرف مواد و عوارض و پیامدهای آن»، «اصول پیشگیری از اعتیاد و مفاهیم و کلیات پیشگیری»، «پیشگیری در خانواده و محیط کار و سیاست‌ها و قوانین مرتبط» است.

 استفاده از این دوره کاملا رایگان است. متقاضیان می‌توانند تا دو اسفند‌ماه برای ثبت نام اقدام کنند؛ این دوره از هفتم اسفند‌ماه آغاز می‌شود. محدودیت حضور در این دوره وجود ندارد.  دوره یک روزه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ساعت 15 تا 19 در محل اتحادیه ناشران و کتابفروشان تشکیل می‌شود.  

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های 77637022 و 77537722 تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257786