با پيگيری موسسه خانه كتاب و حمايت‌های محسن جوادی محقق شد:

پرداخت وام 10 میلیون تومانی به اهالي قلم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
 
 
به گفته مدیرعامل خانه کتاب، اعطای وام ۱۰ میلیون تومانی به اهالی قلم از ۲۸ بهمن ماه آغاز می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل روابط عمومی موسسه خانه كتاب، مجيد غلامی جليسه از ارائه تسهيلات در قالب وام ۱۰ ميليون تومانی به اهالی قلم در سال جاری خبر داد و اظهار كرد: ثبت نام اين وام از ۲۸ بهمن ماه با بازپرداخت ۳۶ ماهه به اهالی قلم آغاز می‌شود.
 
وی عنوان كرد: با پيگيری موسسه خانه كتاب و حمايت‌های محسن جوادی، معاون فرهنگي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، در سال جاري علاوه بر وامي كه از طريق صندوق اعتباری هنر به اهالی قلم ارائه خواهد شد، وام ۱۰ ميليون تومانی نيز در اختيار اهالی قلم قرار می‌گيرد. اين تسهيلات در سال آينده نيز استمرار خواهد داشت و به تمامی اهالی قلمی كه شرايط دريافت اين تسهيلات را داشته باشند تعلق می‌گيرد.
 
غلامی جليسه درباره ضوابط و شرايط دريافت اين تسهيلات گفت: افرادی كه طي ۵ سال گذشته سه عنوان كتاب (حوزه بزرگسال) و ۴ عنوان كتاب (حوزه كودک و نوجوان) منتشر كرده باشند، می‌توانند از اين وام بهره‌مند شوند.
 
مدير عامل خانه كتاب عنوان كرد: اهالی قلم می‌توانند برای دريافت اين تسهيلات، بدون حضور در محل موسسه و فقط با مراجعه به سايت اهل قلم به نشاني www.ahleghalam.ir  اقدام كنند.

همچنين، پرداخت اين تسهيلات به دليل محدود بودن ميزان وام، بر اساس اولويت در ثبت نام به متقاضيان اعطا مي شود.

لازم به یادآوری است که سامانه ثبت نام از 28 بهمن ماه فعال می‌شود و متقاضیان می‌توانند از این تاریخ برای ثبت‌ نام اقدام کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257700