آغاز به کار رقابت‌های منطقه‌ای بیستمین جشنواره قصه‌گویی از تبریز

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
 
 
مرحله منطقه‌ای رقابت‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز 30 آبان در آذربایجان شرقی آغاز به کار می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تبریز از روز 30 آبان شاهد رقابت 34 قصه‌گوی کانونی، آزاد و قصه‌گوی رضوی در بخش منطقه‌ای جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی است.

بر اساس این گزارش، قصه‌گویانی از آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان در این رقابت‌ها حضور دارند و تا ۲ آذر از بخش‌های جنبی این جشنواره همچون نشست‌های تخصصی نیز می‌توانند بهره ببرند. «تقویت هنر گوش دادن در فرآیند قصه‌گویی تاثیر آن در تربیت» و «کارکردهای قصه‌گویی در تربیت مخاطب کنش‌گر» عنوان نشست‌هایی است که روز 30 آبان برگزار می‌شود.

گفتنی است استان مرکزی در روزهای 7 تا 9 آذر،‌ استان سمنان در روزهای 12 تا 14 آذر، استان اصفهان از 20 تا 22 آذر و استان یزد از 28 تا 30 آذر میزبان مرحله‌ی منطقه‌ای این جشنواره خواهند بود.

برگزیدگان این رقابت‌ها بهمن سال ۱۳۹۶ در بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور خواهند یافت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254476