به مناسبت هفته کتاب

مسابقه‌ عکس «من و کتاب‌هایم» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳
 
 
فراخوان مسابقه عکس «من و کتاب‌هایم» هم‌زمان با بیست و پنجمین دوره‌ هفته کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، این مسابقه برای سه رده‌ سنی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پرتال کودک 24 ارسال کنند.
 
بر این اساس، علاقه‌مندان در سه گروه سنی 7 تا 12 سال، 12 تا 18 سال و بزرگ‌سال می‌توانند آثار خود را در پرتال koodak24.ir به اشتراک گذاشته و از آرای عموم کاربران در این مسابقه بهره ببرند. علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام در این سایت مراحل بارگذاری عکس را طی خواهند کرد.
 
مخاطبان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه اپلیکیشن‌ آن‌را از بخش عکس پرتال koodak24.ir ذخیره و نصب کرده و یا از طریق این سایت پس از طی کردن مراحل ثبت‌نام در این مسابقه به رقابت بپردازند.
 
در این بخش، شرکت‌کننده‌ها علاوه بر به اشتراک‌گذاری عکس‌های خود با سایر کاربران می‌توانند نظر آن‌ها را از طریق تعداد لایک تصاویر، تعداد بازدید و پیام‌ها دریافت کنند. ثبت شماره تلفن همراه برای شرکت در این بخش الزامی است.
 
علاقه‌مندان تا 15 آذر 1396 فرصت دارند در مسابقه‌ عکس «من و کتاب‌هایم» شرکت کنند.

به سه نفر برگزیده حوزه‌ی کودک و نوجوان با رأی هیأت داوران نفری 300هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون تعلق می‌گیرد.علاوه براین سه نفر برگزیده آرای مردمی نیز 300هزار تومان بن محصولات فرهنگی هنری کانون را دریافت می‌کنند.

در بخش بزرگسالان نیز 500هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254012