گلستان میزبان 498 ناشر از سراسر کشور

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱
 
 
موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از افتتاح نمایشگاه کتاب گلستان با حضور 498 ناشر از سراسر کشور خبر داد.
 
به گزارش  خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سیصد و سی و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی و یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان عصر امروز به مدت 6 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان افتتاح می‌شود.
 
در یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گلستان 498 ناشر از سراسر کشور 52 هزار 693 عنوان کتاب را در 263 غرفه در معرض دید عموم قرار می‌دهند. از استان گلستان 19 ناشر به‌صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند و برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند بخش فروش متمرکز کتاب‌های 37 ناشر را عرضه می‌کند.
 
مبلغ 550 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد؛‌علاوه براین 8 کتاب‌فروشی منتخب گرگان نیز در این دوره از نمایشگاه همکاری دارند و تا 15 روز بعد از برگزاری بُن‌های توزیعی در نمایشگاه در این کتاب‌فروشی‌ها اعتبار دارد و مخاطبان می‌توانند کتاب‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
 
رونمایی و جشن امضاء کتاب، برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه اقتصاد نشر، آسیب‌های اجتماعی، کارآفرینی، کارگاه خوشنویسی، کتاب‌‌های شعر عاشورایی، اجرای نمایش، اجرا تعزیه، نشست با اهالی قلم استان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، شاهنامه‌خوانی، ایستگاه سرگرمی و نقاشی برای کودکان و قصه‌گویی ازجمله برنامه‌های جنبی است که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
 
یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان گلستان از 25 تا 30 مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان از ساعت 9 تا 12 و 15 و 30 دقیقه تا 21 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252923