با حضور 419 ناشر

نمایشگاه کتاب شهرکرد فردا افتتاح می‌شود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
 
 
دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان چهار‌محال بختیاری فردا با حضور 419 ناشر از سراسر کشور و عرضه 46 هزار و 943 عنوان کتاب در شهرکرد افتتاح می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان چهارمحال و بختیاری از 24 تا 29 مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرکرد برگزار می‌شود. 419 ناشر از سراسر کشور در 200 غرفه 46 هزار 943 عنوان کتاب را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

30 ناشر از استان به‌صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند. برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند بخش فروش متمرکز کتاب‌های 41 ناشر را عرضه می‌کند. مبلغ 550 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با تخفیف 20 درصدی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
 
رونمایی از کتاب‌های ناشران استان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی نویسندگی، معرفی کارآفرینان برتر حوزه فرهنگ و هنر، نشست‌های نقد و بررسی شعر، شب شعر عاشورایی با حضور عبدالجبار کاکایی، نشست فرهنگ عاشورا، جشن امضاء کتاب، ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان و قصه‌گویی و داستان‌نویسی برای کودکان از جمله برنامه‌های جنبی در نظر گرفته شده برای دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان چهارمحال و بختیاری است.
 
موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، مجری برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی است. این نمایشگاه‌ها با حمایت معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252848