حضور کانون در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
 
 
100 عنوان کتاب از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در شصت و نهمین دوره نمایشگاه فرانکفورت عرضه می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در شصت و نهمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت حدود 100 عنوان از کتاب‌های برتر کانون و کتاب‌های تازه تولید شده در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد که این کتاب‌ها شامل کتاب‌های تصویری، مجموعه شاهنامه، مجموعه نیاکان ما و... است.

همچنین، بخش کتاب امور بین‌الملل کانون، اقدام به طراحی کاتالوگی به زبان انگلیسی از کتاب‌های تازه خود برای معرفی هر چه بهتر کتاب‌ها به ناشران خارجی کرده که قرار است در این نمایشگاه عرضه شود.

بر اساس خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، 20 قرار کاری با ناشران کشورهای مختلف از جمله فرانسه، انگلیس، چین، ترکیه، ایتالیا، استرالیا، بلژیک و... تنظیم شده است که طی این قرارها کتاب‌های کانون به ناشران برای فروش کپی‌رایت معرفی و کتاب‌های آن‌ها جهت چاپ در کانون انتخاب می‌شود.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت هر ساله با شمار زیادی از بازدید کنندگان و با موضوع‌هایی همچون کتاب‌های کودکان و نوجوانان و مجموعه‌ای از بهترین‌های چاپ و نشر بر پا می‌شود.

مهمان ویژه نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال کشور فرانسه است.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین و پرسابقه‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر معتبری برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربیات و دستاوردهای حوزه صنعت نشر در دنیا بوده است.

این نمایشگاه در روزهای 19 تا 23 مهرماه 1396 (11 تا 15 اکتبر 2017) در کشور آلمان برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252701