پیام تبریک مدیرعامل خانه کتاب به مناسبت روز خبرنگار

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
 
 
مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب به مناسبت فرا رسيدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران تبريک گفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، در متن پیام مجید غلامی‌جلیسه به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

«17 مرداد بهانه‌ای است تا از یک سال زحمت و تلاش بی‌وقفه و بدون چشم‌داشت اهالی رسانه و خبر تجلیل و قدرشناسی شود. تجلیل از خبرنگارانی که پیشرفت و تحول در حوزه فرهنگی کشور مرهون تلاش و پیگیری مجدانه آنهاست.  

بدون تردید نقش و جایگاه خبرنگاران حوزه کتاب در بیان واقعیات و به تصویر کشیدن رویدادهای حوزه نشر در همه ادوار از اهمیت و تأثیر بسیار بالایی در آگاه‌‌سازی مردم برخوردار بوده و چه بسا سرمنشاء اتفاقات بزرگ و تحول‌آفرین قرار گرفته است.

بی‌شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه کتاب همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه بهره برده‌ایم.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی به‌ویژه خبرنگاران حوزه کتاب که با قلم و بیان صریح و صادقانه در طول سال با تلاش فراوان اتفاقات حوزه کتاب را اطلاع‌رسانی می‌کنند، سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را از خداوند متعال خواهانم.»
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250836