بررسی «شعر و فضای مجازی» توسط شاعران سه نسل

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
 
 
عبدالجبار کاکایی، ابراهیم اسماعیلی اراضی و حامد عسکری، نمایندگان سه نسل از شاعران کشور در ششمین برنامه از سلسله نشست‌های «یکشنبه‌های شعر» بنیاد شعر و ادبیات داستانی به بررسی فواید و آسیب‌های شعر در فضای مجازی می‌نشینند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، ششمین نشست یکشنبه‌های شعر، فردا به موضوع «شعر و فضای مجازی» اختصاص دارد که با کارشناسی و اجرای غلامرضا طریقی، ترانه‌سرا و سردبیر پایگاه نقد شعر در تالار جلال آل‌احمد برگزار خواهد شد.

در این نشست، چه آنان که معتقدند فضای مجازی به شعر کشور کمک کرده و چه آنان که عقیده دارند فضای مجازی به شعر آسیب زده است، نظرات خود را به صورت جدی و مباحثه‌ای مطرح خواهند کرد.

بنیاد شعر و ادبیات داستانی از عموم علاقه‌مندان دعوت کرده تا در این بحث مهم مشارکت داشته باشند.

نشست «شعر و فضای مجازی» فردا 28 خرداد از ساعت 16 و 30 دقیقه در تالار جلال آل‌احمد، واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی پنج، پلاک 6 برگزار می‌شود.

سلسله نشست‌های «یکشنبه‌های شعر» هر هفته به یکی از موضوعات شعری اختصاص دارد. این جلسات به ترتیب در ماه به «مبانی نظری شعر» با حضور دکتر اسماعیل امینی، «شعرخوانی و نقد شعر» با حضور استاد محمدعلی بهمنی، «ادبیات آهنگین» با حضور و اجرای ابراهیم اسماعیلی اراضی و «داستان شعر» با اجرای غلامرضا طریقی پیش می‌رود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249232