ناشران پرفروش «عیدانه كتاب» معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
با گذشت 10 روز از اجرای طرح «عیدانه کتاب» در کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، ناشران پرفروش این طرح معرفی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی خانه كتاب، تاكنون انتشارات «ققنوس»، «آموت»، «چشمه»، «میلكان»، «تیسا» و «هوپا» از جمله ناشران پرفروش طرح «عیدانه كتاب»  شناخته شدند.
 
كتاب‌های «ملت عشق»، «من پیش از تو»، «جزء از كل»، «دختری كه رهایش كردی»، «پس از تو» و «بیشعوری» تاكنون در صدر پرفروش‌ترین كتاب‌های طرح « عیدانه كتاب» قرار گرفته‌اند.
 
در طرح «عیدانه كتاب» تاكنون 262 هزار و 35 نسخه كتاب از سوی 110 هزار و 104 نفر خریداری شده است و استان تهران با 141 كتاب‌فروشی، اصفهان با 93 كتاب‌فروشی، قم با 89 كتاب‌فروشی، خراسان رضوی با 71 كتاب‌فروشی، فارس با 44 كتاب‌فروشی و آذربایجان شرقی با 32 كتاب‌فروشی در صدر پرفروش‌ترین استان‌ها به لحاظ تعداد كتاب‌فروشی قرار گرفته‌اند.

طرح «عیدانه كتاب» با شعار «امسال هم كتاب عیدی دهیم»، از 15 اسفندماه تا 15 فروردین در بیش از 700 كتاب‌فروشی سراسر كشور اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند كتا‌ب‌های عمومی را با 20 درصد تخفیف و كتاب‌های حوزه كودك و نوجوان را با 25 درصد تخفیف خریداری كنند.
 

برای اطلاع از اسامی كتاب‌فروشی‌های عضو طرح «عیدانه كتاب» می‌توانید نرم‌افزار كتاب‌فروشی را از سایت خانه كتاب به نشانی «ketab.ir»  دانلود كنید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246359