«وقتی مهتاب گم شد» همراه مسافران راهیان نور

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
 
 
مسابقه کتابخوانی «وقتی مهتاب گم شد» همزمان با روز‌های نوروز و سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی «وقتی مهتاب گم شد» همزمان با نوروز و سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور برگزار می‌شود.

به گفته حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور، سازمان فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هر ساله مسابقات فرهنگی ویژه‌ای برای تعطیلات نوروز برگزار می‌کند و پیشنهاد امسال، مسابقه کتابخوانی از کتاب «وقتی مهتاب گم شد» است.
 
معاون فرهنگی سازمان  فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به فرصت مناسب فراغت نوروز گفت: کتاب «وقتی مهتاب گم شد» مفتخر به یادداشتی تحسین برانگیز از سوی مقام معظم رهبری شده و سرتاسر کتاب مالامال از اخلاص و ایثار و حماسه و نثر روان آن برای همه گیراست.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت کتابخانه‌های عمومی تهران www.tlib.ir  مراجعه و پرسشنامه اینترنتی را کامل یا از طریق پیامک، گزینه‌های صحیح را به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ ارسال کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246322