اجرای طرح فرهنگی-ترویجی «کتاب ‌هفته» در حرم مطهر رضوی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
 
 
مدیرعامل به‌نشر از اجرای طرح ترویجی-تبلیغی «کتاب هفته» در زمینه مطالعه و کتابخوانی با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) حسین سعیدی ضمن اشاره به اهمیت کتابخوانی اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی، طرح معرفی و مطالعه کتاب با هدف تشویق عموم زائران به کتابخوانی و گسترش فرهنگ مطالعه با عنوان «کتاب هفته» در حرم مطهر رضوی توسط «به‌نشر» آغاز شد.
 
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی ادامه داد: این طرح با هدف معرفی بهترین آثار حوزه زائر و زیارت برای بهره‌مندی زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: در این طرح که با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی به اجرا درمی‌آید، به‌صورت هفتگی یکی از کتاب‌هایی که محتوای مناسب و مرتبط با حوزه‌های زیارت و زائر دارند، معرفی می‌شود.
 
سعیدی با اشاره به این‌که کتاب‌های مرتبط با طرح «کتاب هفته» در تابلوهای اطلاع‌رسانی تمام مبادی ورودی حرم مطهر اطلاع‌رسانی می‌شود، گفت: طی این طرح که از سوی «به‌نشر» و با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی و تأیید تولیت آستان قدس رضوی در مجموعه اماکن متبرکه رضوی به اجرا می‌رسد، هر هفته یک کتاب برای گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال از ناشران مختلف کشور معرفی می‌شود.
 
وی تصریح کرد: این آثار به‌صورت ویژه در 6 فروشگاه «به‌نشر» در داخل و اطراف حرم مطهررضوی ویژه زائران و مجاوران عرضه می‌شود.

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی افزود: این طرح تا پایان سال جاری و سال آینده به‌صورت مستمر در حرم مطهر اجرا می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت کتاب‌های معرفی شده می‌توانند به فروشگاه کتاب «به‌نشر» واقع در مبادی ورودی حرم مطهر مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246000