آیین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵
 
 
برترین فعالان عرصه تولید محتوای دیجیتال در تالار سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور سید‌رضا صالحی امیری معرفی و تجلیل می‌شوند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، آئین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال هفدهم اسفند‌ماه در تالار سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گفته سیدمرتضی موسویان،‌ رئیس این مرکز، در آئین اختتامیه این جشنواره دکتر سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران ارشد کشوری با همراهی فعالان فضای مجازی حضور دارند.  

نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال به‌عنوان تنها رویداد در زمینه محتوا، میزبان فعالان عرصه رسانه‌های مختلف و یکی از جشنواره‌های پرمخاطب به لحاظ سابقه و جذابیت‌های خاص است. این جشنواره در حوزه‌های مختلف رسانه‌های دیجیتال در قالب‌های رسانه‌های برخط و پایگاه‌های اینترنتی، رسانه‌های هوشمند و نرم‌افزارهای تلفن‌همراه، بازی‌های رایانه‌ای، نرم‌افزارهای رسانه‌ای، مقالات پژوهشی و طرح‌ها وایده‌های کسب‌وکار برگزار می‌شود.  
  
آئین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال 17 اسفندماه ساعت 14 و 30 دقیقه با معرفی نفرات برتر و مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال همچنین رونمایی از آثار برتر برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 245757