«آموزه‌های مهدوی در آیینه کلام رضوی» منتشر شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۰
 
 
کتاب «آموزه‌های مهدوی در آیینه کلام رضوی» در آستانه میلاد باسعادت امام رضا (ع) از سوی انتشارات «دلیل ما» منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) نخستسن چاپ کتاب «آموزه‌های مهدوی در آیینه کلام رضوی» به قلم نجم‌الدین طبسی در آستانه میلاد باسعادت امام رضا (ع) از سوی انتشارات «دلیل ما» راهی بازار نشر شده است.
 
در جامعه اسلامی، «مهدویت» نقطه امید همگان است و چه زیباست که آن را در سخنان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بنگریم. ده‌ها و بلکه صدها روایت در شان و جایگاه حضرت مهدی (علیه السلام) از معصومان (ع) وارد شده که بیانگر مقام، صفات، علائم ظهور و شرایط زمانی آن، شیوه حکومت و سیاست حضرت در برابر دشمنان است.
 
کتاب «آموزه‌های مهدوی در آیینه کلام رضوی» به قلم نجم‌الدین طبسی، بیانگر روایاتی است که امام رضا (ع) فراروی شیعیان قرار داده و موضوعات متعددی درباره حضرت صاحب‌الامر (ع) فرموده که نام و نسب و علائم امام مهدی (ع)، انتظار فرج و فضیلت منتظران، علائم ظهور، برخورد با ظالمان و تایید کنندگان ظلم، حضرت خضر مونس امام مهدی (ع)، سپاهیان و یاران حضرت و توسل به امام مهدی (ع) در سختی‌ها از جمله مهم‌ترین موضوعات این روایات است.
 
نخستین چاپ کتاب «آموزه‌های مهدوی در آیینه کلام رضوی» در 72 صفحه قطع جیبی، به بهای سه هزار تومان از سوی انتشارات «دلیل ما» منتشر شده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 239372