"رضا كرم رضايي" زندگي خود را كتاب مي كند

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵ ساعت ۰۸:۰۰
 
 
زندگي تاتري و هنري رضا كرم رضايي از ابتدا تا اكنون به قلم خودش، به زودي روانه بازار كتاب خواهد شد.
"رضا كرم رضايي" زندگي خود را كتاب مي كند
 
"رضا كرم رضايي" در گفتگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) عنوان كرد :"حروفچيني اين كار در نشر ققنوس انجام شده است و اكنون در حال بازنويسي و اصلاح آن هستم". 

وي افزود:"اين كتاب زندگي مرا كه از كودكي تا سال‌هاي اخير و خاطرات كليه اجراهاي تاتري و فيلم هاي سينمايي ام در بر مي گيرد و مجموعا از چهل قسمت تشكيل شده در قالب يك كتاب وبه شكل رمان منتشر مي شود". 

"كرم
"كرم رضايي" : در حال نوشتن نمايشنامه اي با سوژه اي اجتماعي – خانوادگي هستم كه زمان وقوع آن در زمان حال مي گذرد
رضايي" افزود:" در حال نوشتن نمايشنامه اي با سوژه اي اجتماعي – خانوادگي هستم كه زمان وقوع آن در زمان حال مي گذرد ولي هنوز براي اين نمايشنامه نامي انتخاب نكرده ام. تا كنون نصف اين نمايشنامه را نوشته ام كه فعلا به دليل تصحيح زندگينامه‌ام روي اين نمايشنامه كار نمي كنم". 

وي وضعيت نشر كتاب هاي تاتر و سينما را مطلوب ندانست و خواهان رسيدگي بيشتر مسئولين و متوليان تاتر كشور به وضعيت نشر در اين حوزه شد. 

" كرم رضائي" در سال 1316 در "سنقرآباد"،" كرمانشاهان" متولد شد. وي از سال 1333 تا 1335 به عنوان بازيگر، در جامعه ي" باربد" و تئاتر ملي حضور داشته سپس به تحصيل در هنرستان هنرپيشگي تهران روي آورد. او نيم قرن است كه بطور مستمر در تئاتر و تلويزيون و سينما و در زمينه هاي مختلف، بازيگري، كارگرداني، نويسندگي و ترجمه ادبيات نمايشي فعاليت مي كند و داراي مدرك تحصيلي دكترا است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 237