توسط کمیته فعالیت‌های فرهنگی نمایشگاه کتاب تهران انجام می شود

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای مهارت‌افزایی خبرنگاران حوزه کتاب

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
 
 
بخش رسانه کتاب کمیته فعالیت‌های فرهنگی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کارگاه‌های آموزشی را برای مهارت‌افزایی خبرنگاران حوزه کتاب برگزار می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کارگاه‌های آموزشی برای مهارت‌افزایی خبرنگاران حوزه کتاب طی پنج روز، همزمان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برپا می‌شود که در روز چهارشنبه (15 اردیبهشت‌ماه) نخستین کارگاه آموزشی با حضور دکتر مجید رضائیان، عضو هیأت علمی گروه مدیریت فرهنگی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره درباره «تیترنویسی در حوزه خبرنگاری» از ساعت 14 تا 15:30 برپا خواهد شد.

این کارگاه روز پنج‌شنبه (16 اردیبهشت‌ماه) از ساعت 11 تا 13 با حضور دکتر علیرضا کتابدار، مؤلف کتاب «روزنامه‌نگاری آنلاین» با موضوع «خبرنگاری فضای آنلاین» دنبال خواهد شد.

سومین کارگاه این کمیته به «عکاسی خبری» اختصاص دارد که با حضور محمود عبدالحسینی، عکاس پیشکسوت در روز جمعه (17 اردیبهشت‌ماه) از ساعت 11 تا 13 برپا می‌شود.

همچنین در روز شنبه (18 اردیبهشت‌ماه) کارگاه «ویراستاری و مدیریت اخبار» با حضور دکتر احمد توکلی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 11 تا 13 برگزار می‌شود.

آخرین کارگاه آموزشی روز پنج‌شنبه (23 اردیبهشت‌ماه) از ساعت 14 تا 15:30 به موضوع «نقدنویسی کتاب در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها» اختصاص دارد. تدریس این کارگاه را رسول آبادیان، نویسنده، روزنامه‌نگار و منتقد بر عهده دارد.

این کارگاه‌های آموزشی در سرای کتاب‌نما در محل سالن کمیته فعالیت‌های فرهنگی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در شهر آفتاب برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 235586