«گربه‌ کوچه‌ ما» به زبان انگلیسی منتشر شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
 
 
کتاب «گربه‌ کوچه‌ ما» به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب «گربه‌ کوچه‌ ما» به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی منتشر شد. این کتاب از مجموعه‌ کتاب‌های مرغک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به شمار می‌رود، که فریده مهدوی دامغانی آن را برای گروه سنی الف (پیش از دبستان) ترجمه کرده است.

کتاب‌های مرغک در قالب قصه، بازی و سرگرمی به کودکان کمک می‌کند تا دنیای اطراف‌شان را بهتر حس کنند، بشناسند و با کنجکاوی به آن بنگرند و جست‌وجو‌گر بار بیایند، ذهن‌شان پرورش یابد و نیروی اندیشه در آن‌ها رشد کند.

در بخشی از کتاب «گربه‌ کوچه‌ ما» که در شمارگان دوهزار نسخه به زبان انگلیسی به چاپ رسیده، آمده است: «گربه‌ کوچه‌ ما خیلی بی‌ادب است؛ اما باید یاد بگیرید که پشت به کسی ننشیند. گربه‌ی کوچه‌ی ما خیلی تمیز است؛ البته نه وقتی که غذا می‌خورد و...»

کتاب داستان‌ «گربه‌ کوچه‌ ما» درقالب 26 صفحه رنگی به قیمت 75 هزار ریال در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری کانون در سراسر کشور عرضه می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 234220