عیادت مدیران بنیاد شعر و ادبیات داستانی از فیروز زنوزی جلالی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴
 
 
مدیران بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان پس از عیادت از استاد فیروز زنوزی جلالی، رمان‌نویس، منتقد ادبیات داستانی و داور جایزه جلال آل‌احمد، حال وی را نسبت به روزهای گذشته، مساعد ارزیابی کردند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، یکشنبه 16 اسفند گذشته جمعی از مدیران این بنیاد با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری، ضمن عیادت از این نویسنده پیشکسوت با کادر درمانی بیمارستان نیز به گفت‌وگو پرداختند و مراحل درمان وی را جویا شدند.
 
مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی که از روزهای گذشته در تماسی با استاد زنوزی جلالی، پیگیر وضعیت جسمانی وی بود، ضمن ابراز خرسندی از بهبودی نسبی این چهره ادبیات داستانی، سلام سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به وی ابلاغ کرد.
 
مهدی قزلی و معاونان وی همچنین با مدیر اورژانس بیمارستان درباره مراحل درمان استاد زنوزی جلالی گفت‌وگو کرده و از کادر پزشکی بیمارستان مسیح دانشوری قدردانی کردند.
 
یادآور می‌شود در پی بیماری این نویسنده، دكتر علی‌اكبر ولايتی، رئيس مركز پزشكی دكتر مسيح دانشوری زمینه‌های بستری و درمان زنوزی جلالی را در این مرکز پیگیری کرده است.
 
فیروز زنوزی جلالی، داور هشتمین دوره جایزه جلال آل‌احمد و برگزیده جشنواره‌ها و جوایز معتبر ادبی کشور از جمله کتاب سال جمهوری اسلامی و جایزه جلال در سال 87 است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 234142