​آواز یک شاعر در اختتامیه جشنواره شعر فجر

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۳
 
 
اهورا ایمان، شاعر کتاب «از دلم گرفت تا سلام آخر» قطعه موسیقی «رفته‌های نرفته» را برای اختتامیه جشنواره شعر فجر آماده کرده است، این قطعه به یاد شاعران شناخته شده کشورمان توسط بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان تولید و آماده پخش شد‌ه‌است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، قطعه موسیقی «رفته‌های نرفته» با آهنگ و صدای اهورا ایمان، شعر امیرعلی سلیمانی و تهیه‌کنندگی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان ساخته‌شده و قرار است در اختتامیه جشنواره شعر فجر طنین‌انداز شود.
 
قطعه موسیقی «رفته‌های نرفته» که اختصاصاً برای اختتامیه دهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر تولید شده است، در آئین معرفی کتاب‌های برگزیده این دوره به‌صورت زنده توسط اهورا ایمان و گروهش اجرا خواهد شد.
 
این قطعه یادواره‌ای است از شاعران بزرگ معاصر کشورمان که در طول دوران حیات ادبی خود، منشأ خدمات ارزنده‌ای به شعر کشورمان شده‌اند. گفتنی است خواننده این اثر، اهورا ایمان، علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی، در جرگه شاعران کشور نیز محسوب می‌شود و ترانه‌ها و اشعاری از وی منتشرشده است.
 
همچنین روی این قطعه موسیقی، نماهنگی توسط امیر تیموری ساخته شده است که در روز اختتامیه شعر فجر پخش خواهد شد.
 
اختتامیه دهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر روز شنبه، یکم اسفندماه امسال در تالار همایش‌های رفاه، واقع در خیابان مردم برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 233437