شبکه کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران چهار برابر شد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۷
 
 
کتابخانه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران هفته آینده در یک مراسم رسمی به مجموعه کتابخانه‌های تحت پوشش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران می‌پیوندند و به این ترتیب، تعداد کتابخانه‌های سازمان از 81 به 340 باب افزایش می‌یابد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با حمایت و موافقت شهردار تهران مبني بر يكسان‌سازي و مديريت يكپارچه كتابخانه‌هاي شهر تهران، مراسم افتتاحیه الحاق کتابخانه‌های معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری به سازمان فرهنگی هنری با حضور مدیران فرهنگی و شهری، مسئولان سازمان و کتابداران کتابخانه‌ها یکشنبه هشتم شهریور برگزار می‌شود.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حال حاضر 81 کتابخانه را در سطح مناطق 22گانه شهر تهران اداره می‌کند و شهروندان از طریق درگاه اینترنتی کتابخانه‌ها به نشانی www.tlib.ir می‌توانند به منابع تمام کتابخانه‌ها دسترسی داشته باشند و با یک بار عضویت ویژه از خدمات، امکانات و منابع همه کتابخانه‌ها استفاده کنند.

با الحاق کتابخانه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی، تعداد کتابخانه‌های عمومی تحت پوشش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به بیش از 340 باب خواهد رسید.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 226351