حضور محمود دولت آبادی در هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳
 
 
عصر روز گذشته دهم اسفند ماه محمود دولت آبادی داستان نویس مطرح کشورمان در بخش جنبی هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد حضور یافت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران محمود دولت آبادی در بخش جنبی هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد حاضر شد و برای حاضرین در خصوص جایگاه ادبیات گفت: ادبیات از درون هر نویسنده آغاز و گسترش می یابد. ادبیات ناشی از تجربیاتی است که از خود نویسنده ، خانواده و محیط کارش سرچشمه می گیرد. وی گفت: وقتی که از بوم حرکت می کنیم و به نقطه خلاقیت می رسیم ادبیات خلق می شود در آن زمان است که همه انسان های سراسر دنیا می توانند ادبیات خلق شده را مطالعه کنند.

وی در خصوص تفکیک ادبیات بومی از ادبیات غیر بومی گفت: تفکیک سازی این دو از یکدیگر غیر منطقی است و نمی توان آنها را از یکدیگر جدا دانست.
ادبیات یک امر انسانی است که در سراسر جهان می تواند آفریننده شود. در این مراسم محمود دولت آبادی بخشی از نوشته خود به نام «روزگار سپری شده مردم سالخورده» که به چاپ سوم هم رسیده است را برای حاضران خواند.

هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد تا 15 اسفندماه به همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حمایت معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی یزد پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 219351