تجلیل از سیدضیاءالدین شفیعی در جشنواره ایران سرای امید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۸
 
 
فرهنگسرای فردوس با برگزاری ویژه برنامه «ایران سرای امید» از برخی فرهیختگان و الگوهای جوان دانش، فرهنگ و هنر کشورمان تجلیل و قدردانی می کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، این ویژه برنامه با هدف الگوپذیری نسل جوان از مشاهیر موفق داخلی 29 بهمن‌ماه در فرهنگسرای فردوس اجرا می شود.

در این جشنواره که به تجلیل از دانشوران و هنرمندان جوان تهران اختصاص یافته از دکتر طاهر روشندل اربطانی، سید ضیاء الدین شفیعی و امیر رضایی تقدیر خواهد شد.

دکتر طاهر روشندل نخستین دانش آموخته دکتری رشته مدیریت رسانه کشور و جوان ترین دانشیار دانشگاه تهران است که نخستین منابع علمی در این حوزه را مورد تالیف و ترجمه قرار داده است.

سید ضیاء الدین شفیعی نیز از نویسندگان پیشگام انقلاب اسلامی است که تا کنون با تالیف و ترجمه بیش از 50 عنوان کتاب توانسته به کسب افتخارات ملی در این حوزه دست یابد.

امیر رضایی دیگر دانشمند جوان مورد تجلیل در این مراسم مخترع عضو جامعه مخترعین و مبتکرین ایران است که علی رغم معلولیت جسمی توانسته تا سن 28 سالگی با اختراع شمع الکترونیکی، قفل هوشمند و قاشق الکترونیکی(ویژه معلولین) به کسب افتخار بپردازد.

علاقمندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 44058900 تماس بگیرند.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 218311