وب‌سایت کتابخانه مجلس در فهرست برگزیدگان چهاردهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۹
 
 
وب‌سایت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی در درجه‌بندی وب‌سایت‌های مراکز دولتی، قدیمی یا موقوفه بر اساس ابزار ارزیابی کیفیت تارنماها (WQET) درجه عالی را کسب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) چهاردهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی، امروز دوشنبه (8 دی‌ماه) در سالن همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار و اسامی برگزیدگان این آیین از سوی دبیرخانه علمی و اجرایی این مراسم اعلام شد.
 
دبیرخانه چهاردهمین دوره آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی کار جمع‌‌آوری آثار را از خردادماه 1393 آغاز کرد و گردآوری ۳۰۰ عنوان کتاب (که مطابق فیپا یا شناسنامه کتاب در سال 1392 منتشرشده بودند)، ۳۲۸ عنوان مقاله و ۲۳ عنوان پایان نامه و همچنین شناسایی سایت‌های مرتبط، مجموعه‌داران، اهداگران و مؤسسات فعال در حوزه چاپ و نشر کتب خطی، منابع تهیه شده به دوصورت دریافت از مراکز و ناشران و دریافت از مخازن اطلاع‌رسانی، نشریات و پایان‌نامه‌های سازمان ماحصل کار این دبیرخانه در این دوره از آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی بود.
 
در درجه‌بندی وب‌سایت‌های مراکز دولتی، قدیمی یا موقوفه بر اساس ابزار ارزیابی کیفیت تارنماها (WQET)وب‌سایت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی مجلس با کسب 82 امتیاز و درجه عالی یکی از برگزیدگان این دوره آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214468