با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران منصوب شدند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۹
 
 
علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران را منصوب و معرفی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علی‌اکبر اشعری، همایون امیرزاده، مهدی اسماعیلی‌پور، محسن کاظمی، مهدی فیروزان، سیدرضا صالحی‌امیری، محمود آموزگار، نجفعلی میرزایی، جعفر همایی، علی‌اصغر سیدآبادی، امیرمسعود شهرام‌نیا، علی شجاعی‌صائین و حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی سبحانی را به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب کرد.
 
 در متن احکام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:

«نظر به اهمیت و ضرورت بهره‌گیری مطلوب از دیدگاه‌های سازنده و کارشناسانه جناب عالی در برگزاری مطلوب نمایشگاه تهران به‌عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور و با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این ابلاغ به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

امید است با بهره‌گیری از تجارب پیشین و ارائه ایده‌های خلاقانه مبتنی بر اهداف، رویکردها و سیاست‌های کلان فرهنگی نظام مقدس اسلامی به منظور بسط، توسعه و ارتقای روزافزون فرهنگ کتاب و کتابخوانی در انجام این وظیفه سترگ موفق و مؤید باشید.»
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 213465