همراه با خانه کتاب در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها / ۱۵

طاهری: مسئولیت کم‌کاری انتشارات نمایش را می‌پذیرم

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۸
 
 
مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور ضمن بازدید از غرفه «ایبنا» در بیستمین نمایشگاه مطبوعات درباره انتشارات نمایش گفت که مسئولیت کم‌کاری این ناشر بر عهده من است و هم‌اکنون مشغول برنامه‌ریزی‌هایی برای حضور دوباره این نشر در بازار کتاب هستیم.
طاهری: مسئولیت کم‌کاری انتشارات نمایش را می‌پذیرم
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) حسین طاهری، مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی کشور از غرفه «ایبنا» در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و با حاضران به گفت‌وگو پرداخت.

طاهری در پاسخ به این پرسش «ایبنا» که «چرا در یک سال اخیر انتشارات نمایش بسیار کم‌کار شده است؟» گفت: من به فعالیت خودم و اداره‌های زیرمجموعه‌ام به‌هیچ‌عنوان نمره قبولی نمی‌دهم. مسئول مستقیم کم‌کاری انتشارات نمایش نیز بر عهده من است.

وی افزود: تئاتر در کشور ما ارزش بسیاری دارد و از جایگاه مناسبی در میان فرهیختگان و مردم برخوردار است. این جایگاه ایجاب می‌کند تا ما بهترین‌ها را برای خانواده تئاتر فراهم کنیم، تا این خانواده بتواند در سطح بین‌المللی درخشش داشته باشد.

طاهری همچنین اظهار کرد: هم‌اکنون مشغول برنامه‌ریزی‌هایی هستیم تا بر اساس آن بتوانیم کتاب‌های موردنیاز و نشریه‌های باکیفیتی را برای خانواده دانشگاهی تئاتر ایران و پژوهشگران این حوزه منتشر کنیم. این آثار با همکاری انتشارات نمایش و تعدادی از ناشران باسابقه و فرهیخته کشور، منتشر خواهند شد. بر این اساس به‌زودی انتشارات نمایش باقدرت به بازار کتاب‌های هنری بازمی‌گردد.

طاهری در پایان درباره خبرگزاری کتاب ایران گفت: پیش از قبول مسئولیت مرکز هنرهای نمایشی، به سایت ایبنا سر می‌زدم، اما در این چند ماه اخیر فرصت زیادی برای نگاه کردم به نشریات و رسانه‌ها نداشتم. به شما قول می‌دهم از این به بعد «ایبنا»را بیشتر ببینم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 211071