در آستانه سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي ايران

دومین «ستاره شب» رسید

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۳۰
 
 
در آستانه بيست و چهارمين سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، چاپ دوم كتاب «ستاره شب» از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين، منتشر مي شود.
تصویر چاپ دوم کتاب
 
تصویر چاپ دوم کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی بنياد شهيد و امور ايثارگران، كتاب «ستاره شب» كه مجموعه خاطرات ياران و بستگان سيد آزادگان، شهيد حجت‌الاسلام سيدعلي‌اكبر ابوترابي است، با توجه به استقبال خوانندگان و علاقه‌مندان مطالعه در حوزه ايثار و شهادت، به چاپ دوم رسيد.

در اين كتاب كه اثر حسن شكيب‌زاده، نويسنده حوزه دفاع مقدس است، مجموعه خاطرات و ناگفته‌هاي شنيدني بستگان و ياران شهيد حجت‌الاسلام سيد علي اكبر ابوترابي در سه فصل و 150 صفحه در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

كتاب «ستاره شب» كه نخستين بار در سال 89 منتشر شد، داراي 100 خاطره خواندني، به‌ويژه خاطره ماندگار نحوه عروج اين آزاده سرافراز و پدر بزرگوارشان از زبان همراهان وي در سفر مشهد مقدس، است.

كتاب «ستاره شب» با هدف ثبت خاطرات مرتبط با سيد علي اكبر ابوترابي و آشنايي نسل جوان با سيره اخلاقي و اجتماعي اين سيد آزادگان تهيه، تدوين و منتشر شده است كه مخاطبان مي‌توانند با مطالعه چاپ دوم اين كتاب، با ابعاد جديدي از ويژگي‌هاي اخلاقي شهيد ابوترابي آشنا شوند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 205014