جایزه ادبی «صادق هدایت» فراخوان داد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۵
 
 
جایزه ادبی صادق هدایت برای سیزدهمین دوره این جایزه فراخوان داد.
جایزه ادبی «صادق هدایت» فراخوان داد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سیزدهمین دوره مسابقه داستان‌نویسی صادق هدایت از سوی دفتر هدایت برگزار می‌شود. طبق اطلاعیه این دفتر مهلت ارسال آثار تا 30 مهر سال جاری اعلام شده و شرایط شركت در مسابقه به شرح زیر است.

_ هر نویسنده می‌تواند فقط یك داستان كوتاه منتشر نشده خود را برای شركت در مسابقه ارسال كند.

_ داستان ارسالی نباید از هزار كلمه كمتر و از چهار هزار كلمه بیشتر باشد و به 2 روش قابل ارسال است:
الف) ارسال به ایمیل دفتر هدایت jahangirhedayat@gmail.com
ب) ارسال به صندوق پستی 365-19585 به نام دفترهدایت. لازم است داستان‌هایی كه با پست ارسال می‌شوند، روی یک صفحه A4 حروفچینی و درچهارنسخه فرستاده شوند.

_ شرکت‌کنندگان باید تا تعیین برندگان و نیز انتخاب داستان‌ها برای چاپ در مجموعه آثار برگزیده از درج داستان ارسالی خود در كتاب‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی یا ارسال برای مسابقه داستان‌نویسی دیگر خودداری کنند، در غیر این صورت داستان فرستاده شده در مسابقه شركت داده نمی‌شود.
 
_ نویسندگان داستان‌‌ها لازم است شماره تماس،  نشانی كامل پستی، شماره همراه و نشانی پست الکترونیک خود را همراه داستان ارسالی به صندوق پستی یا ایمیل دفتر هدایت بفرستند و در صورت تغییر، مراتب را به دفتر هدایت اطلاع دهند. داستان‌هائی كه فاقد این اطلاعات باشند در مسابقه شركت نخواهند داشت.

_ ارسال داستان برای این مسابقه به این معنی است كه نویسنده در صورت انتخاب، رضایت خود را برای چاپ داستان ارسالی در مجموعه داستان‌های برگزیده اعلام کرده است و دفتر هدایت مجاز به ویرایش داستان‌هاست. ضمن اینکه داستان‌های ارسالی مسترد نخواهد شد.

_ داستانك یا داستان بدون عنوان یا نام نویسنده و یا با نام مستعار نویسنده پذیرفته نمی‌شود.

_ مهلت ارسال آثار تا سی ام مهرماه 1393 است. داستان‌های برتر و اسامی برندگان و اهدای جوائز در مراسم بهمن ماه 1393 اعلام می‌شود. جوایز برندگان خارج از كشور به نماینده آنها اهداء خواهد شد.

_ كلیه علاقه‌مندان و فارسی زبانان از كشورهای همسایه و دیگر كشورها می‌توانند در این مسابقه شركت كنند.
 
گزینش آثار و جوائز

- نام داوران در مراسم پایانی اعلام خواهد شد.
 
- به داستان‌های برگزیده به انتخاب هیات داوران تندیس صادق هدایت یا لوح تقدیر اهداء می‌شود.
 
چاپ و انتشار آثار برگزیده

- دفتر صادق هدایت با همكاری مؤسسات ادبی خارج از كشور مجموعه بهترین داستان‌های مسابقه را در خارج از كشور چاپ و منتشر می‌كنند.
 
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانند  با شماره 22556607 تماس بگیرند. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 204506