اختصاصی/ محکومیت حملات رژیم صهیونیستی از سوی اتحادیه ناشران

چهره‌های فرهنگی و ادبی برای پایان این فجایع اقدامات ضد جنگ را اشاعه دهند

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
 
 
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با صدور بیانیه‌ای حملات جنایتکارانه و نسل‌کُشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محكوم و اعلام کرد: چهره‌های فرهنگ، ادب و نشر برای پایان این فجایع اقدامات ضد جنگ را اشاعۀ دهند.
چهره‌های فرهنگی و ادبی برای پایان این فجایع اقدامات ضد جنگ را اشاعه دهند
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) متن بیانیه اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران که در اختیار ایبنا قرار گرفته، به این شرح است:

«ماه مبارک رمضان، در شرایطی به پایان خود نزدیک می‌شود که آتش کینه و بقض، جان زنان و کودکان مسلمان را به آتش می‌کشد. ارگان‌های حقوق بشر و نهادهای بین‌المللی که در خصوص صلح جهانی فعالیت می‌کنند، چگونه تا به حال هیچ اقدامی در خصوص قطع این کشتار جنایتکارانه نداشته‌اند؟!
 
در تمامی جنگ‌ها و آتش افروزی‌ها منطقه نظامی تعریف می‌شود و باز هم در این میان، کودکان، زنان و سالخوردگان، بیشتر از هر فرد دیگری مورد حمله، کشتار قرار می‌گیرند. 

اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین و محکوم کردن این جنایات، از مجامع و نهادهای بین‌المللیِ مسئول تقاضا دارد در قبال جنایات غیرقابل دفاع و نسل‌کُشی رژیم صهیونیستی سکوت نکرده و از تمام ظرفیت‌های حقوقی و قانونی خود در جهت متوقف کردن این کشتار، استفاده کنند. 

اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، از ناشران، کتابفروشان، موزعان، نویسندگان، مؤلفان، مترجمان و چهره‌های سرشناس حوزۀ فرهنگ، ادب و نشر خواستار است تا با استفاده از امکانات مادی و معنوی خود در محکوم کردن این جنایات بکوشند و بتوانند با اشاعۀ بیانیه‌ها و اقدامات ضد جنگ، به این فجایع پایان دهند.»

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 203721