329 عنوان کتاب جدید در فهرست خرید ارشاد قرار گرفت

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
 
 
هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 329 عنوان کتاب را به مجموع 44 هزار و 50 نسخه در تازه‌ترین فهرست‌ خرید خود قرار داده است.
329 عنوان کتاب جدید در فهرست خرید ارشاد قرار گرفت
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مصوبات پانصد و هفدهمین جلسه هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

براساس این گزاش، در جلسه هیات انتخاب و خرید کتاب 329 عنوان کتاب در 44 هزار و 50 نسخه برای خرید انتخاب شده است. علاقه‌مندان برای مشاهده این آثار می‌توانند  اینجا کلیک کنند. 

اعتبار خرید کتاب‌های مصوب تا 30 مهرماه سال جاری است به این معنی که برای خرید این کتاب‌ها از سوی وزارت ارشاد، ناشران مربوطه باید نسبت به ارایه آن‌ها به هیات مذکور، تا زمان تعیین شده اقدام کنند.
 
همچنین طبق این فهرست، بیشینه نسخه‌های مصوب از این کتاب‌ها، با شمارگان 600 نسخه به کتاب «قرآن حکیم» اثر آیت‌الله مشکینی مربوط می‌شود که از سوی انتشارات دریای معرفت منتشر شده است.

هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 آذر سال 92 تشکیل شد و از ابتدای دی‌ماه همان سال هم شروع به فعالیت کرد. اعضای این هیات را «كامران فانی»، «محمدعلی مهدوی‌راد»، «علی‌اصغر محمدخانی»، «علی اوجبی»، «محمدكاظم شمس»، «احمد كمالی‌نژاد»، «مصطفی امیدی» و «حجت‌الاسلام و‌ المسلمین حمیدرضا ارباب‌سلیمانی» تشکیل می‌دهند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 203592