جایزه کتاب‌سال سپاه 266 اثر دریافت کرد/ تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان تیرماه

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۰
 
 
سردار آسودی از رسیدن 266 عنوان کتاب به دبیرخانه دهمین دوره جایزه کتاب سال سپاه پاسداران خبر داد و گفت: مهلت ارسال این آثار تا 30 تیرماه 93 تمدید شد.
سردار محمد‌علی آسودی
 
سردار محمد‌علی آسودی
سردار محمدعلی آسودی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏ فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: از زمان انتشار فراخوان جایزه کتاب سال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون، نزدیک به 266 عنوان کتاب از پاسداران و همسران و فرزندان پاسدار به دبیرخانه این جایزه رسیده است.

به گفته وی، از میان آثار دریافت‌ شده، 80 عنوان در حوزه ادبیات دفاع مقدس، 16 عنوان با موضوع اقتصادی اجتماعی، 19 عنوان در حوزه پزشکی و پیراپزشکی، 13 عنوان با موضوع تبلیغات و جنگ نرم، 33 عنوان در زمینه سیاسی و حقوقی، 43 عنوان با موضوع فرهنگی و اعتقادی، 50 عنوان با محوریت دانش فنی و مهندسی و 12 اثر هم در موضوع نظامی و امنیتی ارایه شده‌اند.

سردار آسودی با بیان این‌که هدف از برگزاری جشنواره شناسایی نویسندگان پاسدار است، افزود: در فراخوان منتشر شده از پاسداران و همسران و فرزندان آن‌ها خواسته‌ایم آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند و در نهایت، علاوه بر قدردانی از نویسندگان، ناشرانی که بیشترین آثار از انتشارات آن‌ها ارایه شده بود هم تجلیل خواهند شد.

وی همچنین از تمدید مهلت ارسال آثار جایزه کتاب سال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا پایان تیرماه 1393 خبر داد و گفت: تاریخ دقیق برپایی آیین پایانی این جایزه هنوز مشخص نیست.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‏ فقیه در سپاه ادامه داد: در نظر داریم آثار برتر 9 دوره گذشته را در قالب کتاب‌نامه‌ای منتشر کنیم و پیش‌بینی می‌شود تا زمان برگزاری بتوانیم آثار برتر دهمین دوره را هم در قالب همین کتاب به چاپ برسانیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 202384