با انتخاب هیات رئیسه اتاق اصناف تهران

اصناف چاپ و نشر یکپارچه شدند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۷
 
 
دقایقی پیش انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف تهران برگزار شد. در این انتخابات، پنج نفر به عنوان اعضای اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل معرفی شدند. با برگزاری این انتخابات اصناف چاپ و نشر یکپارچه شدند و تحت پوشش این اتاق فعالیت خواهند کرد.
اصناف چاپ و نشر یکپارچه شدند
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در راستای ادغام  صنوف تولید و توزیع و تشکیل اتاق اصناف تهران امروز (چهارشنبه؛ 31 اردیبهشت‌ماه) انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف تهران برگزار شد. در این انتخابات که 137 نفر حاضر بودند، اصناف چاپ نیز در این اتخابات حضور فعال داشتند.

«احمد ابوالحسنی» رییس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با «ایبنا» در این باره اظهار کرد: با تشکیل اتاق اصناف تهران بزرگ، همه اتحادیه ها و صنوف تهران بزرگ (138 اتحادیه تهران) از جمله اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، اتحادیه لیتوگرافان تهران و ... زیرنظر این اتاق به فعالیت خواهند پرداخت و ماهی یک بار جلسه‌ای مشترک با اعضای هیات رییسه با هدف مطرح کردن مسایل و مشکلات حوزه های مربوطه و راهکارهای برون رفت از مشکلات برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اتحادیه لیتوگرافان تهران نیز در این جلسات به بیان چالش‌های خود خواهد پرداخت. مساله مربوط به معافیت لیتوگرافان از پراخت مالیات، مشکلات مربوط به بیمه تامین اجتماعی لیتوگرافان و ادغام برخی اتحادیه ها که با یکدیگر تداخل صنفی دارند، از جمله مباحثی‌اند که در این جلسات از سوی اعضای اتحادیه لیتوگرافان تهران مطرح خواهند شد.

رییس اتحادیه لیتوگرافان تهران در پایان گفت: امیدورام اعضای هیات رییسه اتاق اصناف تهران بتوانند با درایت و تدبیر خود مشکلات صنوف مختلف به ویژه صنعت چاپ و نشر کشور را حل کنند.

اسامی اعضای هیات رییسه اتاق اصناف تهران به شرح ذیر است:
ابراهیم درستی، با 82 رای، نفر نخست
خسرو ابراهیمی، با 75 رای، نفر دوم
علی فاضلی، با 70 رای، نفر سوم
حسین درودیان، با 54 رای، نفر چهارم
علیرضا راسی، با 51 رای، نفر پنجم
تقی علی اکبر، با 44 رای، نفر ششم (علی‌البدل اول)
محمد طحانی‌پور، با 41 رای، نفر هفتم (علی‌البدل دوم)

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 200132