«لطایف‌القضا» رتبه نخست فروش نشر جاودانه

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۵۱
 
 
«لطایف‌القضا» نخستین‌ کتابی که در ایران موضوع نقض قوانین را به زبان طنز و نقد بیان می‌کند، رتبه نخست فروش را برای ناشرش (نشر جاودانه) در نمایشگاه کتاب به دست آورد.
«لطایف‌القضا» رتبه نخست فروش نشر جاودانه
 

عباس حسین‌آبادی، مدیر داخلی انتشارات جاودانه در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) اظهار کرد: کتاب «لطایف‌القضا» نوشته عیسی کشوری، تاکنون (در ششمین روز نمایشگاه) پرفروش‌ترین کتاب این انتشارات در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بوده است. 

وی در این‌باره افزود: نخستین چاپ این کتاب اواخر سال 1392 منتشر شد و با استقبال قضات، وکلا و دانشجویان حقوق روبه‌رو شد.‌اکنون بازچاپ آن به نمایشگاه کتاب رسیده است. 

عیسی کشوری در این کتاب، برای نخستین‌بار موضوع نقض قوانین، کاستی‌های محسوس آرای رویه‌های قضایی و اشتباهات مقامات قانونگذار را در ایران با زبان طنز و نقدگونه بیان می‌کند. 

این اثر، مشتمل بر سه بخش است که بخش نخست کتاب مشتمل بر حكاياتي با حضور اشخاصي که با اسامي مستعار كردار و گفتارشان زبان حال دردمند مردم ستمديده و مظلوم را به تصویر می‌کشد. بخش دوم کتاب خاطرات شخصي و تجارب مولف در كار قضا يا تدريس در كلاس‌هاي دانشگاهي يا كارآموزي است و بخش سوم تعليقي بر كل مطالب كتاب است كه با عنوان «تعليقات» مجموعه‌اي از جملات حقوقي، اخلاقي و ضرب‌المثل‌هاي مرتبط و عبرت‌آموز را برای گسترش و افزايش تاثير مطالب کتاب ارایه می‌دهد. 

انتشارات جاودانه در شبستان اصلی راهرو 7  غرفه 14 واقع شده است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 20 اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره) برپاست.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 199042