«قوام‌السلطنه» پس از 17 سال به نمایشگاه کتاب آمد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
 
 
مدیر انتشارات بدرقه جاویدان درباره شاخص‌ترین کتاب این انتشارات در نمایشگاه کتاب تهران گفت: کتاب «قوام‌السلطنه» تالیف زنده یاد دکتر باقر عاقلی یکی از شاخص‌ترین آثار این انتشارات در نمایشگاه کتاب است که پس از 17 سال مجوز چاپ گرفته است.
قوام‌‌السلطنه
 
قوام‌‌السلطنه

سعیدرضا علمی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: کتاب «قوام‌السلطنه» حاصل تحقیقی دامنه‌دار بر اساس منابع و اسناد معتبر و فراوان است که به شرح زندگی پرفراز و نشیب قوام‌السلطنه،‌ سیاستمدار ایرانی می‌پردازد. این کتاب پس از 17 سال مجوز چاپ گرفته است.

وی ادامه داد: «نخست وزیران ایران» نیز از دیگر کتاب‌های شاخص این انتشارات است. این کتاب پس از حدود 12 سال بازچاپ شده است. همچنین کتاب «مشیرالدوله تا بختیار» که چاپ سوم آن به نمایشگاه آمده است، یکی دیگر از آثار مورد اقبال انتشارات بدرقه جاویدان است. همه این کتاب‌ها به قلم زنده‌یاد عاقلی گردآوری شده است.

مدیر انتشارات بدرقه جاویدان با اشاره به دیگر کتاب‌های تاریخی این انتشارات در نمایشگاه کتاب اظهار کرد: «تاریخ سیاسی اسلام»، «زندگی پرماجرای نادر» و «خداوندگار الموت» از مهم‌ترین آثار تاریخی این انتشارات است که در نمایشگاه کتاب عرضه شده.

وی افزود: مجموعه چهار جلدی کتاب‌های «تاریخ ایران» که دربردارنده تاریخ ایران باستان و تاریخ ایران پس از اسلام است از کتاب‌های پرفروش انتشارات بدرقه جاویدان به‌شمار می‌آید. 

انتشارات بدرقه جاویدان در طبقه اول شبستان، راهروی شماره 5، غرفه 14 واقع شده است. 

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 20 اردیبهشت ماه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپاست.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 198797