با ترجمه رضا امین‌نژاد

کتابی برای آنها که می خواهند در آزمون بیهوشی و مراقبت‌های ویژه شرکت کنند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۵۰
 
 
انتشارات تیمورزاده کتاب «مرور تحلیلی شصتمین آزمون دانشنامه تخصصی بیهوشی و مراقبت‌های ویژه » را با ترجمه رضا امین‌نژاد روانه بازار نشر کرد.
کتابی برای آنها که می خواهند در آزمون بیهوشی و مراقبت‌های ویژه شرکت کنند
 

به گزارش خبرگزاری کتاب تهران (ایبنا) کتاب «مرور تحلیلی شصتمین آزمون دانشنامه تخصصی بیهوشی و مراقبت‌های ویژه (مرور نکته‌وار موضوعات مرتبط با سوالات بورد)» به همت دکتر رضا امین‌نژاد گردآوری و ترجمه شده است. این اثر به پاسخ تشریحی آخرین آزمون‌ دانشنامه تخصصی بیهوشی و مراقبت‌های ویژه که در شهریورماه سال 1392 برگزار شده، می‌پردازد.
 
آزمون بورد، از امتحاناتی است که پزشکان در طول دوره تحصیلی از سال‌ها قبل خود را برای شرکت در آن  مهیا می‌کنند.

کتاب حاضر ضمن این‌که مروری بر موضوعات مهم کتاب‌های مرجع دارد، میزان تسلط شرکت‌کنندگان آزمون بورد بر دانسته‌ها و به‌کارگیری آن‌ها برای یافتن بهترین پاسخ‌ها را می‌آزماید.

این اثر، دفترچه شصتمین آزمون دانشنامه تخصصی بیهوشی و مراقبت‌های ویژه، کلید نهایی سوالات همراه با آخرین اصطلاحات هیات بورد و پاسخنامه تشریحی شصتمین آزمون دانشنامه تخصصی و مراقبت‌های ویژه را دربردارد.

مترجم، برای این‌که مخاطبان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان محکی از آمادگی خود داشته باشند، کلید امتحان مطابق با همان تصویری که توسط سایت اینترنتی وزارت بهداشت ارایه شده، در پایان سوالات آورده و پاسخ هر سوال نیز در ادامه و پس از هر پرسش گنجانده شده است تا برای یادآوری سوال نیازی به بازگشت به صفحات آغازین نباشد.

همچنین در ادامه جواب هر سوال نکاتی آورده شده که هر چند برای پاسخ، نیازی به دانستن آن‌ها نیست اما اگر قرار باشد از موضوع آن پرسش دوباره سوالی طرح شود، مخاطبان با اطمینان‌خاطر گزینه صحیح را انتخاب خواهند کرد.

نخستین چاپ کتاب «مرور تحلیلی شصتمین آزمون دانشنامه تخصصی بیهوشی و مراقبت‌های ویژه (مرور نکته‌وار موضوعات مرتبط با سوالات بورد)» با شمارگان دو هزار نسخه در 168 صفحه، به بهای 14 هزار و 500 نسخه از سوی انتشارات تیمورزاده راهی بازار نشر شده است.-

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 197661