راز جذب پول در ایران فاش شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۳
 
 
کتاب «راز جذب پول در ایران (فقط با صد تا اسکناس 1000 تومانی)» برای شناسایی راه‌های رشد اقتصادی برای افراد بیکار، اجاره‌نشین و سرمایه‌گذاران منتشر شده است.
راز جذب پول در ایران فاش شد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نخستین چاپ کتاب «راز جذب پول در ایران( فقط با صد تا اسکناس 1000 تومانی)» به قلم علی اکبری، در دو بخش اصلی و 11 فصل به همت انتشارات بهار سبز به بازار نشر عرضه شد.

اکبری معتقد است این اثر نخستین کتابی است که براساس بازار کار و شرایط اقتصادی‌-‌اجتماعی ایران نوشته شده است.

از جمله مهم‌ترین فصل‌های بخش نخست کتاب حاضر می‌توان به «باورت در مورد خودت چیه؟»،‌ «وسعت فکری خودتونو گسترش بدین!»، «شوهر بی ‌خاصیت من» و «همیشه باید خوب بود و از هر فرصتی استفاده کرد!» اشاره کرد.

نویسنده در نخستین فصل کتاب، با نثری روان آورده است: «وقتی من باور و ایمان ندارم که صد متر رو می‌تونم توی نه ثانیه و حتی کمتر از اون بدوم،‌ بدون شک نمی‌تونم و هرگز هم به خودم زحمت دویدنش رو نمی‌دم! چرا؟ می‌دونم که نمی‌تونم بدوم.»

وی در ادامه این فصل کوشیده با ارایه راه‌حل‌هایی مانند «تبدیل نمی‌تونم به می‌تونم!» مخاطب را در درک بهتر مطالب کتاب یاری دهد.

بخش دوم کتاب حاوی سه بخش شامل «چرا اکثر فعالیت‌های اقتصادی من و شما سرانجام نافرجامی دارن؟»، «با بازی پول همین لحظه و همین الان در ایران می‌تونی پولدار بشی» و «یاد بگیر چطوری کار کنی تا پولدار بشی!» است.

اکبری در بخشی از محتوای این اثر، در تشریح دلایل شکست فعالیت‌های اقتصادی در ایران، با طرح این پرسش که چرا کار‌هایی رو که راه میندازیم راه نمی‌افته؟ آورده است: «عزیز من اول آموزش بعد حرکت،‌ نه اول حرکت و بعد آموزش،‌ البته اگه حرکتی کنی دیگه به آموزش نمی‌رسی!»

نخستین چاپ کتاب «راز جذب پول در ایران (فقط با صد تا اسکناس 1000 تومانی)» با شمارگان دو هزار نسخه در 238 صفحه، به بهای هشت هزار و 500 تومان از سوی انتشارات بهار سبز به بازار کتاب عرضه شده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 197373