مدیر مسوول انتشارات خرسندی:

حضور افراد خوش‌نام در هیات خرید کتاب اتفاق خوبی برای ناشران است

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۴
 
 
هادی خرسند طالع، مدیر مسوول انتشارات خرسندی تعیین و انتخاب هیات خرید کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را موجی خوب و تاثیر گذار برای ناشران دانست و گفت: این اتفاق، فرصت مناسبی است و وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی آن‌ها را به عنوان تصمیم گیرنده امور مربوط به خودشان مشخص کرده است./
حضور افراد خوش‌نام در هیات خرید کتاب اتفاق خوبی برای ناشران است
 

هادی خرسند طالع در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: افرادی که برای خرید و انتخاب کتاب مشخص شدند، افرادی خوش‌نام و خوش‌سابقه‌اند که به نظرم در آینده حوزه چاپ و نشر تاثیرگذار خواهند بود.

وی با اشاره به فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه علوم انسانی، بیان کرد: اغلب مخاطبان این وزارتخانه مردم و کتابخانه‌های عمومی‌اند. بنابراین، می‌طلبد که گروه انتخاب شده برای خرید کتاب از چنین تخصصی بهره ببرند.

مدیر مسوول انتشارات خرسندی اظهار کرد: در انتخاب و خرید کتاب از سوی گروه انتخابی معاونت امور فرهنگی ضرورت دارد که به ناشران دانشگاهی و علوم پایه‌ هم توجه شوند و از تولیدات آن‌ها که منابع اصلی دانشگاهی را تشکیل می‌دهند، هم حمایت به عمل آید.

وی یادآور شد: با تعیین این گروه، بسیاری از مشکلات ناشران حل خواهد شد و معتقدم اگر همه قانونمند رفتار کنند بسیاری از مشکلات حل می‌شوند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 188240