کتاب تغذیه پیشرفته ورزشی به فارسی برگردانده شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۰
 
 
مدیرمسوول نشر علم و حرکت از برگردان ویراست سوم کتاب تغذیه پیشرفته ورزشی نوشته «دن بنار دات» خبر داد و گفت: این کتاب را دکتر محسن ثالثی، عضو هیات علمی دانشگاه شیراز به فارسی ترجمه کرده است و به زودی از سوی این نشر روانه بازار می‌شود./
روبن شاهوردیان
 
روبن شاهوردیان

روبن شاهوردیان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: محتوای این کتاب، مسایل تغذیه‌ای ورزشکاران را به طور علمی بررسی کرده و استراتژی‌های لازم برای رسیدن به سوخت و ساز مطلوب را آموزش می‌دهد.

وی با بیان این‌که مخاطبان کتاب تغذیه پیشرفته ورزشی ورزشکاران همه رشته‌های ورزشی، مربیان و دانشجویان تربیت‌بدنی‌اند، گفت: در این اثر به ابعاد مختلف تغذیه‌ای ورزشکاران توجه شده و حتی مواد غذایی 30 دقیقه پیش از شروع مسابقه را به مخاطبانش توصیه کرده است. همچنین جدول‌های کاربردی در این کتاب سبب شده است  خوانندگان آن، بتوانند روند و برنامه تغذیه‌ای را خود  طراحی کنند.

مدیرمسوول نشر علم و حرکت ادامه داد: اکنون این اثر در مرحله صفحه‌آرایی قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود به زودی روانه بازار کتاب‌های ورزشی شود.

وی درباره مولف کتاب تغذیه پیشرفته ورزشی توضیح داد: دن بناردات مولف این کتاب، یک آمریکایی یونانی‌الاصل است که سال‌ها در آمریکا دوره‌های آموزشی در حوزه تغذیه برگزار می‌کند.

شاهوردیان یادآور شد: کتاب تغذیه پیشرفته ورزشی با شمارگان یک هزار نسخه و در 500 صفحه به‌زودی از سوی نشر علم و حرکت تولید می‌شود. البته قیمت نهایی این کتاب هنوز تعیین نشده‌است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 184588