همزمان با فرا رسیدن موسم حج

سوسن شریعتی از حج و میعاد با ابراهیم پدرش می‌‌گوید

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۲
 
 
در هفتمین نشست «تفکر از نمای نزدیک» سوسن شریعتی از کتاب‌های حج و میعاد با ابراهیم نوشته پدرش(زنده‌یاد دکتر علی شریعتی) سخن می‌گوید./
پوستر نشست
 
پوستر نشست

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 6، این نشست با عنوان «میعاد موعود» همزمان با فرا رسیدن موسم حج و روز عرفه برابر با 22 مهرماه در خانه موزه دکتر شریعتی برگزار می‌شود. در این نشست، دکتر سوسن شریعتی درباره دو کتاب پدرش در موضوع حج سخنرانی خواهد کرد.

برپایی نمایشگاه عکس‌های دکتر شریعتی در سفرهای حج در سال‌های 1349 و 1350، نمایشگاه طرح‌های مختلف جلد کتاب‌های حج و میعاد با ابراهیم و نیز ارایه فایل صوتی سخنرانی دکتر شریعتی از حج، از دیگر برنامه‌های این نشست به شمار می‌آیند.

سلسله نشست‌های تفکر از نمای نزدیک با اجرای نشست «بررسی آرا و اندیشه‌های امام موسی صدر» تابستان 1390 در خانه موزه دکتر شریعتی آغاز شد. همچنین «بررسی شخصیت، آرا و تفکرات اقبال لاهوری» و «سیری در اندیشه‌های سیدجمال‌الدین اسدآبادی» عنوان نشست‌های دیگری‌اند که پیش از این با حضور دکتر محمد بقایی(ماکان)، دکتر قاسم صافی، سیدمسعود رضوی، حبیب‌الله اسماعیلی و دکتر غلامرضا امامی برپا شدند.

علاقه‌مندان به شرکت در هفتمین نشست تفکر از نمای نزدیک می‌توانند از ساعت 16 تا 18 روز دوشنبه (22 مهرماه) به خانه موزه دکتر شریعتی واقع در خیابان جمال‌زاده شمالی، نرسیده به خیابان دکتر فاطمی غربی، کوچه نادر، پلاک 9 مراجعه کنند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 182794