«بهشت بی امکانات» به بازار کتاب راه یافت

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۰
 
 
مجموعه شعر «بهشت بی امکانات» سروده خلیل جوادی منتشر شد.-
خلیل جوادی
 
خلیل جوادی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، جوادی گفت: «بهشت بی امکانات» که مجموعه شعر طنز است هفته گذشته از سوی ناشر مؤلف با شمارگان پنجاه هزار نسخه منتشر شده است. در این کتاب به بی امکانات بودن بهشت از منظری شاعرانه و طنزآمیز نگاه شده است. روی جلد کتاب بیتی آمده که مبین همین طنز است:
«وقتی بهشت کامپیوتر نداره
هر کی بخواد خودش باید بیاره» 

جوادی ادامه داد: چاپ کتاب «محکمه الهی» نیز پنج هزار جلد بود و برای اخذ مجوز دوباره وقتم تلف شد. به همین دلیل کتاب «بهشت بی امکانات» را با پنجاه هزار نسخه چاپ کردم. مجموعه اخیرم شامل چند غزل عاشقانه هم هست، همان گونه که در کتاب محکمه الهی چند رباعی اجتماعی به چشم می‌خورد.

خلیل جوادی متولد 1353 شاعر، ترانه‌سرا و طنزپرداز ایرانی، متولد زنجان است. آثار او در زمینه شعر طنز و ترانه و اغلب در زمینه‌های اجتماعی است. از آثار او می‌توان به «خیابان‌خواب‌ها» اشاره کرد که سال 83 از سوی نشر آوای کلار منتشر شد و با انتشارات ابتکار دانش به چاپ دوم رسید.

«سمفونی جیرجیرک‌ها» نام دیگر کتاب اوست که سال 89 از سوی نشر آوای کلار منتشر شد. مجموعه «محکمه الهی» وی در سال 1391 در چاپ اول با شمارگان پنج هزار نسخه و چاپ دومش با شمارگان 50 هزار نسخه راهی بازار کتاب شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 182182