برپایی سومین همایش مهر مولانا با سخنرانی حسین پاینده

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۷
 
 
سومین همایش مهر مولانا 11 و 12 مهر در حالی در تالار شمس برگزار می‌شود که حسین پاینده با موضوع «نسبت اخلاق و نقد ادبی» یکی از سخنرانان مراسم خواهد بود. امیر مازیار، محمدعلی موحد و شیرزاد پیک‌حرفه برخی دیگر از سخنرانان این مراسم هستند._
برپایی سومین همایش مهر مولانا با سخنرانی حسین پاینده
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، برنامه‌ها و سخنرانان سومین همایش مهر مولانا، که قرار است پنجشنبه و جمعه، 11 و 12 مهرماه، در تالار شمس برگزار شود، اعلام شد. موسسه فرهنگی سروش مولانا، سومین همایش مهر مولانا را با موضوع نظام اخلاقی مولانا  به مناسبت زادروز وی برگزار می‌کند. 

روز پنجشنبه، ابتدا استاد مصطفی ملکیان، درباره «اخلاق و آداب و رسوم و عرف و عادات» سخن می‌گوید و دکتر امیر مازیار سخنرانی‌اش را درباره «تفاوت اخلاق و زیبایی‌شناسی» ایراد خواهد کرد. در ادامه سخنرانی‌های این روز نیز دکتر شیرزاد پیک‌حرفه مبحث «تفاوت اخلاق و مصلحت‌اندیشی» را مطرح و بررسی خواهد کرد. اجرای تئاتر نیز پایان‌‌بخش برنامه‌های این روز خواهد بود. 

روز دوم مراسم که جمعه خواهد بود، دکتر ابوالقاسم فنایی مراسم را با سخنرانی خود درباره «تفاوت اخلاق و دین» آغاز می‌کند. در ادامه دکتر حسین پاینده «نسبت اخلاق و نقد ادبی» را برای حاضران بیان خواهد کرد و استاد محمدعلی موحد «تفاوت اخلاق و حقوق» را تبیین می‌کند. در پایان مراسم نیز کنسرت گروه موسیقی سروش مولانا برگزار می‌شود.

این برنامه‌ها پنجشنبه و جمعه 11 و 12 مهر، از ساعت 14 تا 19 در تالار ایوان شمس که در تقاطع بزرگراه‌های گمنام و کردستان واقع شده است برگزار می‌شوند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 181583